Најава и регистрација

Зачувај
Заборавена лозинка? Заборавено корисничко име? Регистрирај се

Ве молиме прочитајте ја политиката за заштита на личните податоци пред да се регистрирате

Вие сте на: Почетна


Чоколадна хармонија

Моцарт кугли, бајадера, нутела и рафаело спакувани во украсна корпа. Корпата содржи и пакување со бои за јајца.
1 390,00 ден.

Честит Велигден

Подарете нежна корпа со чоколади и велигденски украси и пријатно изненадете ги вашите најмили.
899,00 ден.

Цветен Велигден

Цветен Велигденски аранжман. Разубавете го вашиот дом или подарете ваков цветен аранжман на најблиските.
850,00 ден.

Слатко уживање

Подарете им на вашите најмили прекрасна велигденска корпа со внимателно избрани производи.
699,00 ден.

Слатко гнездо

Подарете внимателно одбрани велигденски производи спакувани во украсна корпа.
599,00 ден.

Велигденско утро

Прекрасно аранжирана корпа со нектар сок, чоколадни јајца, чоколадно зајаче, тоблероне, бои за јајца и декорации.
899,00 ден.

Велигденско изненадување

Цветен аранжман во корпа. Преубав начин да ги честитате Велигденски празници на вашите најблиски.
1 590,00 ден.

Велигденско детско пакетче

Одберете го составот за момче или девојче и израдувајте ги најмалите. Одбрани чоколади, киндер јајца, сокчиња и боенка спакувани во Велигденско пакување.
799,00 ден.

Велигденски рај

Посакајте Среќни и Весели Велигденски празници на вашите најмили испраќајќи им раскошна Велигденска корпа.
799,00 ден.

Велигденски празник

Цветен Велигденски аранжман во глинен ќуп.
790,00 ден.

Нови производи

Велигденска корпа
Велигденска корпа
800,00 ден.

Велигденски празник
Велигденски празник
790,00 ден.

Цветен Велигден
Цветен Велигден
850,00 ден.

Велигденско изненадување
Велигденско изненадување
1 590,00 ден.

Начини на плаќање

Плаќање преку интернет, во готово при испорака и со уплатница.

Одберете го начинот кој ви одговара и чекајте ја вашата нарачка дома.

 
Велигденски подароци

За Велигден подарете одбрани производи, спакувани во украсна корпа.

За деновите за испорака прочитајте тука.

 

 

Кошничка

VirtueMart
Вашата кошничка во моментов е празна.

Пребарај по цени

Категорија oд ден
до ден

Препорачуваме:

Велигденски колачиња во корпа
Велигденски колачиња во корпа
499,00 ден.


Е-магазинЗапиши се за бесплатен е-магазин за промоции и попусти.

Име:
Е-пошта:
captcha

Ex.mk на Facebook

Последни коментари


Мислење на Nevena Cvetkovska за:
5 STARS
Професионалност,ефикасност, квалитет. Задоволство е а се купува од ваква е продавница.
Мислење на Ana Azgour за:
5 STARS
Порачката, комуникацијата и испораката беа беспрекорни. Елката е прекрасна, со иста густина на гранките како што изгледа на сликата. Ви благодарам!
Мислење на Marija за:
0 STARS
mnogu odamna baram vakvo nesto. konecno najdov :)))